Shitet Shtepi private + truall ne Kolonje te Lushnjes

 • €58,000
Sponsorizuar Në shitje
Kolonjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9007, Albania
Sponsorizuar Në shitje
Shitet Shtepi private + truall ne Kolonje te Lushnjes
Kolonjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9007, Albania
 • €58,000

Vështrim i përgjithshëm

 • Shtëpi private
 • Tipi i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 140

Përshkrimi

Shitet Shtepi private + truall ne Kolonje te Lushnjes. Vila disponon certifikate pronesie dhe ka akses me rrugen. Organizohet ne 2 kate , ku kati i dyte eshte i paperfunduar. Kati i pare disponon dy dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine gatimi nje tualet dhe gjithashtu nje hapsire per furre buke me te gjitha pajisjet perkatese. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni. Bashke me shtepine shitet dhe 800 m2 ullishte ne koder e cila eshte e perfshire ne cmimin e shtepise.

 • Adresa Kolonjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9007, Albania
 • Qyteti Lushnjë
 • Shteti Fier County
 • Kodi postar 9007
 • Zona Kolonjë
 • Vendi Shqipëri

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 12:40 pm
 • Çmimi: €58,000
 • Sipërfaqja e pronës: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës: Në shitje

Llogaritja e financave

Mujore
 • Parapagimi
 • Shuma e kredisë
 • Kësti mujor
 • Taksa e pronës
 • Siguracioni i pronës
 • PMI
 • Tarifat mujore
%
%
%
%

Skedulo një vizitë

Informacioni juaj

Çfare ka pranë

Please supply your API key Click Here

Kontakti i informacionit

Shiko listimet
AAC Immobiliare

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
AAC Immobiliare
 • AAC Immobiliare