Shitet shtëpi private e ndarë në dy apartamente 2+1

 • €140,000
Sponsorizuar Në shitje
Sponsorizuar Në shitje
Shitet shtëpi private e ndarë në dy apartamente 2+1
 • €140,000

Vështrim i përgjithshëm

 • Shtëpi private
 • Tipi i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Tualete
 • 2
 • Garazhe
 • 463

Përshkrimi

Shitet shtepi private ne lagjen 18 Tetori ne Lushnje. Shtepia disponon 1122 m2 trual dhe 463 sip te banueshme e ndare ne 2 kate. Kati i dyte eshte i mobiluar dhe i banueshem. Kati i poshtem mund te perdoret si njesi komerciale, ose garazhd i mbyllur. Shtepia eshte e ndare ne 2 banesa secila me siperfaqe te barabarte. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne 0698070800.

Adresa

 • Kodi postar 9001

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 12:41 pm
 • Çmimi: €140,000
 • Sipërfaqja e pronës: 463
 • Sipërfaqja e tokës: 1122
 • Dhoma gjumi: 4
 • Tualete: 4
 • Garazhe: 2
 • Tipi i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës: Në shitje

Llogaritja e financave

Mujore
 • Parapagimi
 • Shuma e kredisë
 • Kësti mujor
 • Taksa e pronës
 • Siguracioni i pronës
 • PMI
 • Tarifat mujore
%
%
%
%

Skedulo një vizitë

Informacioni juaj

Çfare ka pranë

Please supply your API key Click Here

Kontakti i informacionit

Shiko listimet
AAC Immobiliare

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Search
Norma e çmimeve Nga
Karakteristika te tjera
AAC Immobiliare
 • AAC Immobiliare