Shitet shtëpi private në Çukas të ri, Fiershegan

 • €45,000
Sponsorizuar Në shitje
Çukas Ri, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9005, Albania
Sponsorizuar Në shitje
Shitet shtëpi private në Çukas të ri, Fiershegan
Çukas Ri, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9005, Albania
 • €45,000

Vështrim i përgjithshëm

 • Shtëpi private
 • Tipi i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 138

Përshkrimi

Shitet shtëpi private në Çukas të ri, Fiershegan. Organizohet në 3 dhoma, dhomë ndenje, kuzhine, koridor, tualet. Shtëpia është e rikonstruktuar së fundmi dhe ka mobilim bashkëkohor suedez. Ndertesa ka sip. 138 m² ndersa trrual 300 m² dhe 324 m² arë. Shtëpia shitet e mobiluar siç shihet në foto. Prona disponon sistem kamerash 24/7. Çmimi 45000 € i diskutueshem.
Kontakt : 0698070800
 • Adresa Çukas Ri, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9005, Albania
 • Qyteti Lushnja
 • Shteti Fier County
 • Kodi postar 9005
 • Vendi Shqipëri

Detaje

Updated on March 27, 2024 at 12:29 pm
 • Çmimi: €45,000
 • Sipërfaqja e pronës: 138 m²
 • Sipërfaqja e tokës: 628 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Tipi i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës: Në shitje

Llogaritja e financave

Mujore
 • Parapagimi
 • Shuma e kredisë
 • Kësti mujor
 • Taksa e pronës
 • Siguracioni i pronës
 • PMI
 • Tarifat mujore
%
%
%
%

Skedulo një vizitë

Informacioni juaj

Çfare ka pranë

Please supply your API key Click Here

Kontakti i informacionit

Shiko listimet
AAC Immobiliare

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Search
Norma e çmimeve Nga
Karakteristika te tjera
AAC Immobiliare
 • AAC Immobiliare