Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 107 m2

 • €59,000
Sponsorizuar Në shitje
Rruga Uan Kondakciu
Sponsorizuar Në shitje
Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 107 m2
Rruga Uan Kondakciu
 • €59,000

Vështrim i përgjithshëm

 • Apartament
 • Tipi i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 107
 • m2

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 107 m2. Apartamenti ndodhet ne lagjen Loni Dhamo, Rruga Uan Kondakciu prane Big Market. Pallati eshte ndertim i vitit 1990. Apartamenti eshte i rinovuar dhe i organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, tualet, 2 ballkone dhe aneks gatimi. I pershtatshem per cdo familje duke ofruar hapsira te bollshme, facilitete, pamje dhe nje vendndodhje fantastike ne qytetin e Lushnjes. Per me shume informacion ose vizit ne prone na kontaktoni.

 • Adresa Rruga Uan Kondakciu
 • Qyteti Lushnjë
 • Shteti Shqipëri
 • Kodi postar 9001

Detaje

Updated on February 17, 2024 at 12:43 pm
 • Çmimi: €59,000
 • Sipërfaqja e pronës: 107 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës: Në shitje

Llogaritja e financave

Mujore
 • Parapagimi
 • Shuma e kredisë
 • Kësti mujor
 • Taksa e pronës
 • Siguracioni i pronës
 • PMI
 • Tarifat mujore
%
%
%
%

Skedulo një vizitë

Çfare ka pranë

Please supply your API key Click Here

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare