Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne lagjen Gafur Muco

 • €39,000
Sponsorizuar Në shitje
Lagja Gafurr Muco
Sponsorizuar Në shitje
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne lagjen Gafur Muco
Lagja Gafurr Muco
 • €39,000

Vështrim i përgjithshëm

 • Apartament
 • Tipi i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 75

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne lagjen Gafur Muco. Apartamenti ndodhetne katin e 3-te te nje pallati egzistues dhe ofron te gjitha facilitetet per nje familje. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i rikonstruktuar se fundmi.

 • Adresa Lagja Gafurr Muco
 • Qyteti Lushnjë
 • Shteti Fier
 • Kodi postar 9001
 • Zona Gafurr Muco
 • Vendi Shqipëri

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 12:41 pm
 • Çmimi: €39,000
 • Sipërfaqja e pronës: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës: Në shitje

Llogaritja e financave

Mujore
 • Parapagimi
 • Shuma e kredisë
 • Kësti mujor
 • Taksa e pronës
 • Siguracioni i pronës
 • PMI
 • Tarifat mujore
%
%
%
%

Skedulo një vizitë

Informacioni juaj

Çfare ka pranë

Please supply your API key Click Here

Kontakti i informacionit

Shiko listimet
AAC Immobiliare

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
AAC Immobiliare
 • AAC Immobiliare