Shitet apartament 2+1 127 m2 ne Lushnje

 • €49,900
Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
Në shitje
Shitet apartament 2+1 127 m2 ne Lushnje
Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • €49,900

Vështrim i përgjithshëm

 • Apartament
 • Tipi i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 127

Përshkrimi

‼️OKAZION‼️
SHITET HYRJE NE KATIN E 11 PALLATI I RI I SAPO PERFUNDUAR NE LAGJEN GAFURR MUCO PERBRI QENDRES SANITAREME SIPERFAQJE PREJ 127M2.
SHTEPIA ESHTE TIPOLOGJI 2+1 ME DY BANJO DHE BALLKON ME PAMJE NGA RRUGA.
PALLATI KA NE DISPOZICION DY ASHENSORE DHE SHTEPIA SHITET VETEM PER 49,900€* (SHUME PAK I DISKUTUESHEM)
Te interesuarit ne
+35569 80 70 800
+355694092551
 • Adresa Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • Qyteti Lushnja
 • Shteti Fier County
 • Kodi postar 9001
 • Zona Gafurr Muco
 • Vendi Shqipëri

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 1:25 pm
 • Çmimi: €49,900
 • Sipërfaqja e pronës: 127 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës: Në shitje

Llogaritja e financave

Mujore
 • Parapagimi
 • Shuma e kredisë
 • Kësti mujor
 • Taksa e pronës
 • Siguracioni i pronës
 • PMI
 • Tarifat mujore
%
%
%
%

Skedulo një vizitë

Informacioni juaj

Çfare ka pranë

Please supply your API key Click Here

Kontakti i informacionit

Shiko listimet
AAC Immobiliare

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Search
Norma e çmimeve Nga
Karakteristika te tjera
AAC Immobiliare
 • AAC Immobiliare