Shitet Vilë 3 Katëshe në lagjen 18 Tetori, rruga Sabri Kostori

 • €160,000
Sponsorizuar Në shitje
Lgj. 18 Tetori
Sponsorizuar Në shitje
Shitet Vilë 3 Katëshe në lagjen 18 Tetori, rruga Sabri Kostori
Lgj. 18 Tetori
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • Vila
 • Tipi i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 1
 • Garazh
 • 139

Përshkrimi

Shitet Vilë 3 Katëshe në lagjen 18 Tetori, rruga Sabri Kostori. Vila disponon dokumentacion tërësisht të rregullt për truallin dhe ndërtimin. Organizohet në tre kate me sipërfaqe 139 m2 për secilin kat. Çdo kat është ndarë në 2 dhoma, 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë, 1 tualet dhe ballkon. Mund të përdoret gjithashtu si ambient komercial për servis, dyqane etj. Prona ka akses direkt në rrugën e re të sapo rikonstruktuar e cila del në autostradë. Ndërtimi shumë cilësor e bën këtë pronë një investim tepër të vlefshëm. Për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni.

 • Adresa Lgj. 18 Tetori
 • Qyteti Lushnjë
 • Shteti Fier
 • Kodi postar 9001
 • Zona 18 Tetori
 • Vendi Shqipëri

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 12:41 pm
 • Çmimi: €160,000
 • Sipërfaqja e pronës: 139 m²
 • Sipërfaqja e tokës: 550 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Garazh: 1
 • Tipi i pronës: Vila
 • Statusi i pronës: Në shitje

Llogaritja e financave

Mujore
 • Parapagimi
 • Shuma e kredisë
 • Kësti mujor
 • Taksa e pronës
 • Siguracioni i pronës
 • PMI
 • Tarifat mujore
%
%
%
%

Skedulo një vizitë

Informacioni juaj

Çfare ka pranë

Please supply your API key Click Here

Kontakti i informacionit

Shiko listimet
AAC Immobiliare

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Search
Norma e çmimeve Nga
Karakteristika te tjera
AAC Immobiliare
 • AAC Immobiliare