Jepen me qera 2 Ambiente Komreciale ne Lushnje

 • €20,000
Shetitorja e Stadiumit, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
Me qera
Jepen me qera 2 Ambiente Komreciale ne Lushnje
Shetitorja e Stadiumit, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • €20,000

Vështrim i përgjithshëm

 • Komercial
 • Tipi i pronës
 • 70

Përshkrimi

Jepen me qera 2 ambiente komerciale ne lushnje perkatesisht, kati i pare 20 m2 dhe kati i dyte 70m2. Te dy njesite kane vetrate xhami dhe jane te lidhura me rrugen kryesore dalese ne Lushnje. Mund te perdoren si Zyra , Bar Kafe, Klinike Private, Klinike Fizioterapie, Studio, Dyqane etj. Per cdo informacion kontaktoni ne 0698070800. Cmimi : 20,000 leke per njesi ne muaj.

 • Adresa Shetitorja e Stadiumit, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • Qyteti Lushnja
 • Shteti Fier County
 • Kodi postar 9001
 • Vendi Shqipëri

Detaje

Updated on April 1, 2024 at 10:25 am
 • Çmimi: €20,000
 • Sipërfaqja e pronës: 70 m²
 • Tipi i pronës: Komercial
 • Statusi i pronës: Me qera

Llogaritja e financave

Mujore
 • Parapagimi
 • Shuma e kredisë
 • Kësti mujor
 • Taksa e pronës
 • Siguracioni i pronës
 • PMI
 • Tarifat mujore
%
%
%
%

Skedulo një vizitë

Informacioni juaj

Çfare ka pranë

Please supply your API key Click Here

Kontakti i informacionit

Shiko listimet
AAC Immobiliare

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Search
Norma e çmimeve Nga
Karakteristika te tjera
AAC Immobiliare
 • AAC Immobiliare